1 Ocak 2015 Perşembe

ROSANNA PANSİNO

                      

Youtube'da her salı günü yayınlanan nerdy nummies isimli programın sahibi, yetenekli olduğu kadar sıcacık bir gülümsemeye sahip sempatik insan. çok sevilen bilgisayar oyunlarını, dizileri, kitapları, kısacası "nerdy" olarak tabir edilebilecek şeyleri kendine tema edinerek pastalar, pizzalar, cupcake'ler yapar, daha doğrusu işin tamamen dekorasyon kısmı ile ilginelir ama sıvı nitrojenden dondurma veya skittles ve vodka kullanarak diablo 3 potion'ları yapmışlığı da vardır.

gerçekten renkli, aslına uygun ve güzel şeyler yapıyor rosanna pansino. neyi nasıl yaptığını, işin püf noktalarını, kullandığı malzemeleri açık açık anlatıyor; fikirleri nerden aldığını her zaman belirtiyor, bazen arkadaşlarını da programına "konuk" olarak çağırıp onlarla ekip halinde çalışıyor ve tüm bunların neticesinde ortaya izlenmesi hakikaten de keyifli videolar çıkıyor.

kendisinin glee, csi gibi dizilerde oynamışlığı da varmış imdb hesabına göre.  Her defasında "acaba bu sefer ne yapacak?" diye sorduran ve yaptığı şeyleri gerçekten de güzel yapan bir kişi ro, her salı "welcome to the nerdy nummies." demeye devam eder videolarında.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder